• Головна
 • Новини
 • У Львівській обласній лікарні нарешті завершили 5-річний ремонт пологового відділення - освоїли 106 млн

29.12.2021, 14:33

У Львівській обласній лікарні нарешті завершили 5-річний ремонт пологового відділення - освоїли 106 млн

Сьогодні представники будівельної організації – підрядника передали керівництву Львівської обласної клінічної лікарні ключі від пологового відділення лікарні, в якому завершили капітальний ремонт. Перших породіль почнуть приймати вже у лютому наступного року.

Про це повідомили в пресслубі Львівської ОДА.

Після ремонту в пологовому корпусі запрацюють відділення екстрагенітальної патології (30 ліжок), відділення патології вагітності  (30 ліжок), відділення неонатального догляду (40 ліжок), відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених (40 ліжок).  

Загальна вартість робіт склала 106 млн грн, з яких близько 90 млн грн – кошти обласного бюджету, 16 млн грн – державний бюджет. Окрім того, з державного бюджету виділили 6,5 млн грн, за які закупили необхідне медичне обладнання.

Читай також У Львові акушери і гінекологи ніяк не можуть повернутись у відремонтований корпус

“Дуже тішить, що ми  завершуємо довгобуди і громади матимуть  сучасні лікарні. Це не перше пологове відділення, яке відкриваємо цього року. Нещодавно було відкриття у перинатальному центрі. У цьому ж відділенні ремонтні роботи тривали з 2017 року і зараз бачимо комфортні палати із сучасним обладнанням.  буде високим. Тепер тут можуть успішно працювати медики а мешканці народжувати немовлят.  До реконструкції у закладі  народжувалось в рік більше чотири тисячі діток.  Дякую усім хто долучився до оновлення пологового, це справді добра справа, бо у закладі народжується нове життя”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи з ремонту пологового корпусу Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» розпочали  у жовтні 2017 року. Виконання робіт розділили на два напрями: капітальний ремонт інженерних мереж і приміщень, а також роботи з енергозбереження (заміна системи опалення корпусу (заміна труб, арматури, радіаторів опалення). Окрім того, облаштували ІТП (індивідуальний тепловий пункт). Повністю замінили покрівлю даху, утеплили горища, замінили усі вікна на енергозберігаючі.

Також під час капітального ремонту:

 • замінили системи водопостачання, водовідведення, електромережі та освітлення;                             
 • облаштували системи постачання медичних газів та відремонтували приміщення пологового корпусу (штукатурні, малярні роботи, влаштування покриттів з керамічної плитки, заміна дверей тощо)

Додамо, що у жовтні цього року акушери і гінекологи Львівської обласної лікарні виступили із- заявою, у якій просили нарешті завершити 5-річний ремонт пологового корпусу.

Цитуємо заяву: «Ми, представники трудового колективу акушерсько-гінекологічного корпусу КНП ЛОР «ЛОКЛ», змушені звернутися до Вас у зв‘язку із затягуванням процесу реконструкції та відтермінуванням і постійним перенесенням дати відкриття корпусу і відповідно відновлення роботи наших відділень, які в ньому знаходяться.

Датою закриття корпусу, що знаходиться за адресою вул. Некрасова, 4, для проведення реконструкції є вересень 2016 року. За час ремонту було змінено три підрядні бригади, витрачено понад 80 мільйонів гривень, однак цього виявилось недостатньо. Пологовий корпус надалі закритий на реконструкцію і кожні три місці видаються нові накази про продовження закриття. Впродовж стількох років лікарі залишаються без роботи та змушені шукати інші джерела заробітку.

На даний час ремонтні роботи практично завершені, частину меблів колектив придбав за власний кошт. Просимо вас сприяння негайного відкриття корпусу Пологового відділення обласної клінічної лікарні, адже це є вимогою часу, життєво необхідною дією для жінок з екстрагенітальною патологією та справою честі наших можновладців!

З повагою трудовий колектив КНП ЛОР «ЛОКЛ».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: