• Головна
 • Новини
 • Львівська облрада вирішила продати ще два приміщення обласної лікарні

29.09.2020, 13:11

Львівська облрада вирішила продати ще два приміщення обласної лікарні

ьвівська облрада на сесії у вівторок, 29 вересня, доповнила перелік об’єктів на приватизацію у 2020 році. На продаж виставили ще два приміщення на території Львівської обласної клінічної лікарні загальною площею близько 650 кв м.

Депутати доручили прописати в умовах аукціону з продажу цих приміщень, що в подальшому там мають бути об'єкти медичного спрямування. Це рішення підтримали 47 депутатів? gbit Zaxid.net.

Так, до переліку на приватизацію способом аукціону потрапили Центральний рентгенрадіо-фізкабінет, що на вул. Чернігівській, 7 (площа майже 400 кв м) та оранжерея на вул. Некрасова,6 площею 250 кв м. Обидва приміщення розміщені на території Львівської обласної клінічної лікарні та недалеко від центру Львова. На початку літа цього року через виступи опозиційних депутатів ці об’єкти зняли з переліку на приватизацію, а тепер винесли на голосування повторно.

Як пояснив керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий, таке рішення підтримала профільна медична комісія облради. За його словами, продаж цих приміщень обговорили на громадських слуханнях, де доручили керівництву області напрацювати стратегію розвитку медичної галузі області.

Відповідаючи на запитання депутатів, чи напрацьована така стретегія, Віктор Кусий відповів: «Продаж об'єктів на таких територіях матиме цільове призначення – для збереження галузі охорони здоров'я». З його слів, стартова ціна продажу цих двох приміщень на аукціоні складе приблизно по 1,5 млн грн за кожне.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин закликав депутатів підтримати приватизацію приміщень лікарні, аргументуючи тим, що потрібно наповнювати бюджет розвитку.

У підсумку це рішення підтримали фракції БПП, «Батьківщини», НРУ та інших менших фракцій. Розкритикували приватизацію лікарень і не голосували опозиційні депутати з фракцій «Свобода» та «Самопоміч».

Нагадаємо, Львівська облрада вже продає одне з приміщень на території обласної лікарні – столярну майстерню, що на вул. Некрасова, 6 поблизу центру Львова. Приміщення площею 236 кв м оцінили у 1,3 млн грн. Відповідно до умов аукціону, майбутній покупець має облаштувати там приватну клініку для хворих з нирковою недостатністю.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: