12.07.2021, 16:25

У Кабміні готуються до спалаху штаму Дельта

В уряді планують скоординувати роботу органів місцевої влади та підготувати медичну систему до потенційного зростання захворюваності.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в понеділок, 12 липня, провів селекторну нараду, на якій обговорив готовність до потенційного спалаху нового штаму коронавірусу в Україні, повідомляє Кореспондент із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Зазначається, що в Європі спостерігається зростання захворюваності на COVID-19 через штам Дельта, і в Україні ця мутація також зафіксована.

На нараді говорили про необхідність скоординувати роботу влади для підготовки до потенційного спалаху хвороби.

Зокрема, зазначалося, що потрібно нарощувати кількість тестів на COVID-19 і збільшувати лабораторні потужності для виявлення цього штаму.

"Уряд планує активно працювати в цьому напрямку в наступні тижні для того, щоб скоординувати роботу органів місцевої влади та підготувати медичну систему до потенційного зростання захворюваності", - наголосив Шмигаль.

Він також акцентував увагу на необхідності нарощувати темпи вакцинації проти коронавірусу.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в Україні вже зроблено майже 3,5 млн щеплень проти COVID-19: понад 2 млн українців отримали першу дозу і більш як 1 млн завершили вакцинацію. За минулий тиждень було зроблено 563 тис. щеплень, що є найбільшим тижневим показником з початку кампанії вакцинації.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україну прибуло ще 500 тис. доз вакцини CoronaVac і незабаром вона буде розподілена в регіони, зокрема в найвіддаленіші населені пункти, щоб щепити якнайбільше людей. Найближчим часом в цілому очікують 1,23 млн доз CoronaVac і 256 тис. доз Pfizer-BioNTech.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: