27.04.2019, 15:24

У Дніпрі спалили авто головного редактора газети

Автомобіль спалили головному редакторові газети Зоря Анатолію Пісоцькому. Раніше подібне сталося з його колегою Ксенією Зайцевою.

У Дніпрі в суботу, 27 квітня, спалили автомобіль головного редактора газети ЗоряАнатолія Пісоцького. Про це написав глава Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко у Facebook.

"Cам підпал продовжує серію залякувань вогнем журналістів у Дніпропетровській області. Свого часу підпалили автомобіль також головного редактора Зорі (в той час) Ксенії Зайцевої. У Кам'янському згоріло авто відомого журналіста і редактора Сергія Гузя. Так само в Кам'янському вигоріла редакція місцевого видання Подія. Жодна з попередніх справ підпалів журналістського майна належним чином не розслідувана! Відповідно, безкарність призводить до нових атак і залякуванням", - пише глава НСЖУ.

"Національна спілка журналістів України висловлює солідарність із колегами із Дніпра із Дніпропетровської облорганізацією НСЖУ. Підпали і некараність за нахабні злочини проти журналістів - однозначний наступ на свободу слова", - написав Томіленко.

Фото - nsju.dp.ua

Кореспондент

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: