Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Анкара не відступить і продовжить військову операцію в Сирії.
Про це пише УП з посиланням на телеканал NTV.
"Ми очистимо захід Євфрату, а також схід від терористичних організацій, забезпечимо безпеку наших кордонів і забезпечимо повернення сирійців до своїх домівок", - зазначив турецький лідер.
За його словами, боротьба Туреччини в Сирії й Іраку не спрямована проти територіальної цілісності цих країн.
"Хто б що не говорив, ми не зупинимося. Ми боремося не з курдами, ми боремося з терористичними організаціями", - наголосив Ердоган.
Нагадаємо, 8 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розпочав військову операцію проти курдських сил YPG (належать до SDF), що їх Туреччина вважає терористами.
Напад розпочався після того, як Трамп оголосив про припинення підтримки курдів."Наша місія – запобігти створенню коридору терору через наш південний кордон і принести мир у регіон", - наголосив Ердоган.
За темою
- Туреччина підтвердила вибух у Чорному морі біля берегів Румунії
06.10.2023, 20:05
- До Києва прибув глава МЗС Туреччини
25.08.2023, 16:37
- Туреччина ввела в експлуатацію свій найбільший військовий корабель
10.04.2023, 19:04
- У Туреччині почали платно вакцинувати туристів: скільки коштуватиме щеплення
15.01.2022, 12:32
- Ердоган доручив вислати з Туреччини послів 10 держав, включно з США
24.10.2021, 10:47
Обговорення
Світ
ТОП
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
Водій Opel збив двох підлітків на мотоциклі біля Яворова
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми