13.06.2019, 21:50

Трагічне селфі на даху потягу

17-річна дівчина отримала близько 65 % опіків тіла від удару струмом на товарному вагоні вантажного потягу.

Проце повідомили в прес-службі поліції Олеської області.

Гуляючи ввечері вздовж залізничної колії дівчина вирішила зробити фото на даху вантажного потягу на згадку про успішно здане ЗНО. Піднявшись сходами на дах вагону вона отримала удар струмом силою 24 500 вольт. В результаті, з численними опіками її відкинуло на землю. Швидку допомогу та поліцію викликав її приятель, який і став очевидцем трагедії. В тяжкому стані постраждала госпіталізована до опікового центру. Наразі лікарі борються за її життя.

Шановні діти! Поліція вкотре застерігає, що життя не варте тих гострих відчуттів, заради яких ви підіймаєтеся на потяги, ризикуючи життям. «Лайки» у соціальних мережах не варті вашої безпеки, здоров’я, а інколи й життя. Ви повинні знати та пам’ятати, що в контактній мережі електропотяга 27,5 тис. вольт, і напруга діє не лише при торканні. Навіть на відстані двох метрів може вдарити електричною дугою. Розплата за кілька зроблених селфі – це каліцтво, а в гіршому випадку – смерть.

Шановні дорослі! За такі розваги підлітків до відповідальності притягуються батьки  за ст. 184 Адміністративного кодексу України (невиконання  батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Але штрафи не убережуть ваших дітей від трагедії. Приділяйте їм більше уваги, спілкуйтеся з ними, пояснюйте, що отримати «лайки» можливо не лише за екстремальні фото, а в інший спосіб, не наражаючи себе на небезпеку.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Події

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: