• Головна
 • Новини
 • Тимошенко закликала українців об’єднатися задля захисту землі

02.12.2019, 15:15

Тимошенко закликала українців об’єднатися задля захисту землі

Команда «Батьківщини» гуртуватиме усіх небайдужих українців, готових протидіяти плану влади щодо розпродажу з молотка сільськогосподарської землі.

Про це Юлія Тимошенко заявила на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, - повідомила преслужба партії. 

«Нам треба зараз згуртуватися всім. Усвідомити, що нас зіштовхнули у прірву та, об‘єднуючись, змінити цю реальність. Ми мусимо стати єдиною командою та не дозволити владі розпродати країну», – заявила політик.

Юлія Тимошенко ініціювала створення штабів, які об’єднають аграріїв і всіх, хто розуміє небезпеку владної авантюри та готовий «конституційними засобами боронити землю».

«Зараз потрібно боротися, як ніколи, не опускати рук, а навпаки – мобілізуватися й усвідомити всі загрози», – закликала Голова партії.

За словами лідера «Батьківщини», у країні має якнайшвидше відбутися всеукраїнський референдум, адже лише громадяни можуть визначити майбутнє землі. Влада мусить запитати людей, чи хочуть вони розпродати головне національне багатство глобальним корпораціям, чи залишити землю у власності держави, розвиваючи власну аграрну галузь, переконана Юлія Тимошенко.

«Прибуток, який може приносити наша земля, має належати українцям, а не олігархам, агрохолдингам та зовнішнім спекулятивним корпораціям. Ніякого продажу землі не повинно бути, як мінімум до завершення війни та до створення за прикладом Польщі 1,5 млн фермерських господарств, яких сьогодні в Україні лише 28 тисяч», – підкреслила лідер фракції.

Юлія Тимошенко очікує, що найближчим часом Конституційний Суд винесе рішення щодо подання «Батьківщини» і встановить неправомірність голосування парламентом будь-яких «земельних» законів до проведення відповідного всеукраїнського референдуму.

«Сподіваємось, що в українській державі зберігся хоча б один орган, який не поглинула тотальна та всеосяжна маріонеточна влада Зеленського. І, якщо Конституційний Суд розуміє всю небезпеку, яка постала перед Україною, то ми чекаємо від нього невідкладного ухвалення рішення, що зможе зупинити процес втрати Україною суверенності та незалежності разом із 72% нашої території», – заявила лідер «Батьківщини».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: