• Головна
  • Новини
  • Телефонне шахрайство - у жительки Тернопільської області вкрали 10 000 грн

15.11.2021, 10:53

Телефонне шахрайство - у жительки Тернопільської області вкрали 10 000 грн

Телефонний аферист ошукав дівчину на круглу суму.​​​​​​​ Майже 10 000 гривень зникло з банківського рахунку жительки області. За даним фактом працівники поліції розпочали досудове розслідування.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

На лінію «102» надійшло повідомлення від жительки області. Заявниця розповіла деталі пригоди. До неї зателефонував невідомий чоловік та представився співробітником фінансової установи. Він увійшов в довіру та попросив уточнити персональні дані краянки, аби рахунок автоматизовано не заблокувало. Дівчина зробила, що її попросив псевдопрацівник банку та зі деякий час отримала сповіщення про списання заощаджень.

Відомості про подію працівники відділення поліції № 1 ( м. Тернопіль ) внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам'ятати:

- співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;

- якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;

- дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: