• Головна
  • Новини
  • Станом на ранок 30 березня у Львівській інфекційній лікарні 64 особи

30.03.2020, 10:26

Станом на ранок 30 березня у Львівській інфекційній лікарні 64 особи

У період з 22:00 год 29 березня по 08:00 год 30 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб. Пацієнти з Жовківського і Пустомитівського району.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 64 особи.

На самоізоляції знаходяться 77 осіб. За увесь час виписано - 56 пацієнтів. Стан усіх хворих - середньої важкості або близький до задовільного. У 4-х пацієнтів наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулася 197 людей.

За результатами тестів у 6 осіб - грип. За увесь час в сумі у 105 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 92 особи. У п'яти пацієнтів - позитивний результат тесту на коронавірус. Дві особи перебуває на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: