• Головна
 • Новини
 • Співачка Оксана Муха стала заслуженою артисткою України

19.05.2019, 22:45

Співачка Оксана Муха стала заслуженою артисткою України

Оксану Муху, співачку зі Львова, нагороджено званням «заслужена артистка України».

Про це повідомила сама Оксана Муха на своїй сторінці у ФБ. 

Оксана Муха стала відома широкому загалові завдяки перемозі у талант-шоу «Голос країни» (9-тий сезон 2019 року). Щоправда, цьому успіхові передували роки невтомної та скрупульозної праці.

Українська співачка і скрипалька, лауреатка гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик, учасниця багатьох мистецьких концертів народилась і мешкає у Львові.

Навчалась Оксана Муха спочатку у муз. школі ім. С. Крушельницької, згодом – у муз. училищі та Львівській консерваторії.

З 2006 року почала співпрацювати із хоровою капелою «Дударик», записала спільний компакт-диск «Галичанка». З капелою «Дударик» співачка взяла участь у концертах та фестивалях, у тому числі міжнародних. У 2010 році видала сольний альбом «Re: sheto». У квітні 2011 р. здобула Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик (Львів).

У 2013 році Оксана Муха разом із Тарасом Чубаєм, «Піккардійською терцією», Павлом Табаковим та хоровою капелою «Трембіта» створили музичний «Проект Івасюк», у межах якого провели тур по Україні, що розпочався з 4 концертів у Львові, та концерт у Києві.

Того ж року взяла участь у проекті «Незабутня Квітка», присвяченому 60-літтю з дня народження Квітки Цісик. У 2014 році Оксана Муха видала альбом «Колядки та щедрівки» і презентувала його на сольному концерті «Різдво в Опері».

У березні 2015 року взяла участь у концерті «Проект-Івасюк. Перезавантаження.» У проекті взяли участь Піккардійська терція, Оксана Муха, Олександр Божик, Брія Блессінг, джаз-гурт ShokolaD, MANU. На концерті твори Володимира Івасюка зазвучали в електронній та джазовій обробці. Вперше були виконані невідомі інструментальні твори композитора, а також маловідома пісня «Відлітали журавлі».

У травні 2019 року Оксану Муху нагороджено званням «Заслужена артистка України».

(Використано Вікіпедію).

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Михайло Цимбалюк

  Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: