22.04.2019, 13:51

Я боролася за Квітку Цісик, - Оксана Муха

Львів’янка Оксана Муха здобула феєричну перемогу у вокальному проекті «Голос країни-9». Її тренером був всесвітньо відомий артист Дан Балан. Саме він супроводжував настановами і вірою талановиту львів’янку на шляху до перемоги.

Усю країну Оксана Муха вразила глибиною і теплом пісень легендарної Квітки Цісик, У творчість якої Оксана роками закохує тисячі слухачів по світу. Одне із перших інтерв’ю зірка дала кореспондентові WN.

«Я пам’ятаю, що в мене були приблизно схожі емоції, коли я заміж вийшла. І зранку оце відчуття: «Коли ти не знаєш, це точно було чи не точно». Стан дуже обнадійливий. Я розумію, що відкриваються горизонти, відкриваються перспективи. Сьогоднішня розмова з Даном мене дуже підбадьорила. Я розумію, що він в мене дуже повірив. І перспектива співпраці є класною. Якщо в мене Дан повірив, то українці тим паче», – зізнається Оксана Муха.

Оксана Муха розповіла, що саме сила Квітки Цісик і її талант допомогли вибороти перемогу.  

«У мене іноді складалося враження, що я опинилась в глухому куті. Коли я зважувала чи брати участь у проекті, чи ні. То був дуже складний період. Але все-таки перемогло бажання розповісти людям про Квітку. Власне, боротися за Квітку мені було значно приємніше, ніж за себе. Я йшла з одним бажанням «Хоч би я раз заспівала». А далі вже як буде. А те, що далі буде фінал і те, що тепер відбувається, – це взагалі космос», – поділилась враженнями співачка.

До столиці наразі переїжджати переможниця шоу не планує, адже джерело її натхнення і сили – у рідному Львові.

«Я нині завершую ремонт квартири у Львові. У ній і я, і мій син - кожен матиме свою кімнату. Ми обоє   дуже багато років жили в одній кімнаті. Я вісім довгих років працювала над тим, щоб ми з ним мали повноцінну квартиру на двох. Саме завершила ремонт і дійшла до меблів. Тому я не готова переїжджати до Києва. Думаю, що маю тут вбутися. Коли ж я відчую, що можна їхати, що тут я себе почуваю міцно, тоді, мабуть, і прийму таке рішення. На сьогодні для мене Львів – моя точка опори, місце моєї енергії, тут всі мої друзі. Місто, з якого я черпаю те, чим всі так захоплюються – це і мову, і пісню, і галицький, який, можливо, не завжди всім пасує, але гонор», –  додала львів’янка.

Утім, до столиці Оксана Муха буде часто наїздити, аби дарувати пісню киянам і всім тим, хто прагне її чути. 

«Водночас Київ – це місто, з якого можна широко працювати. Це місто більших можливостей. І я думаю, що мій час вже настав. Хочу вже більшого, ніж раніше. І відчуваю, що мене до снаги нові горизонти. Отже, абсолютно природньо, що я хочу бути в Києві», – зазначила Оксана Муха. 

Також Оксана Муха вдячна кожному повідомленню, кожному дзвінку і кожній згадці про неї, які надходили під час конкурсу з усіх куточків світу.

«Я це зрозуміла вже на прямих прослуховуваннях, коли почали дзвонити, коли почали писати. І я почала згадувати: справді, їздила і туди, і там була. Там діток підтримувала, а там – військових. В один момент всі згромадились  і нагадали про себе. І я відчула, як багато людей  за мене вболівають. Я дуже ціную підтримку кожного», - підсумувала артистка.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Західна Україна

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: