• Головна
 • Новини
 • Серед кандидатів від «Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич, триває праймеріз, - Михайло Цимбалюк

07.09.2020, 13:38

Серед кандидатів від «Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич, триває праймеріз, - Михайло Цимбалюк

Серед кандидатів від "Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич. В партії нині триває внутріпартійний праймеріз з-поміж тих сильних людей, які насамперед мають досвід депутатства і конкретних здобутків у тій чи іншій галузі. 

Про це сьогодні, 7 вересня, у Львові під час прес-конференції повідомив народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк.

"Найближчим часом під час конференції буде висунуто кандидатів. І серед них ви побачите людей як з політичним досвідом, так і нових особистостей, які долучились до нашої команди  протягом останніх років чи прийшли ось зараз, висловивши бажання стати депутатами від "Батьківщини".  Кожен з них буде мати фахово написану програму з подолання проблем округу і повинен буде пояснити, чому він іде в депутати", - повідомив Михайло Цимбалюк.

Також Михайло Цимбалюк наголосив:  "Ми йдемо перемагати. Професійна і партріотична команда "Батьківщини" має сильний фундамент. Як відомо, партія представлена майже у всіх місцевих радах, до того ж останнім часом ми були переможцями чи не в усіх перших виборах до ОТГ.

Ми розуміємо, що на цих виборах наші депутати передовсім мають прозвітувати за те, що було зроблено, і вже потім захистити програму з чіткими розрахунками, де взяти кошти і як їх ефективно використати. Ми  усвідовлюємо, що за кожну н ашу дію доведеться відповідати перед виборцями, і ми готові до цього. При цьому я певен, у Львівській області фракція "Батьківщини" буде у кожній раді".

Також від додав, що з теперішніми депутатами місцевих рад, які не виправдали довіри виборців  і однопартійців доведеться попрощатись.  

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: