• Головна
 • Новини
 • Села Старосамбірського та Самбірського районів дістануть від британців 3,8 млн грн на розвиток

18.09.2019, 14:55

Села Старосамбірського та Самбірського районів дістануть від британців 3,8 млн грн на розвиток

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юсенко Надра» підписало Меморандум про соціально- економічну співпрацю з селищами Старосамбірського та Самбірського районів, що у Львівській області. «Юсенко Надра» – українське дочірнє підприємство британської незалежної нафтогазової компанії Cadogan Petroleum, яка вже 13 років працює в Україні. Меморандум діятиме впродовж 2019- 2022 років, загальний обсяг фінансування на розвиток регіону становитиме 3 850 000 гривень.

Про це повідомила прес-служба Cadogan Petroleum. 

Мета Меморандуму полягає у спільній співпраці компанії з селищами Старосамбірського та Самбірського районів у проектах з розвитку соціальної інфраструктури: співфінансування проектів з благоустрою, будівництва, ремонту, вуличного освітлення населених пунктів. Йдеться про Чуквянську, Страшевицьку та Волянську сільські ради.

Зазначимо, що попередньо ТзОВ «Юсенко Надра», що входить у групу Cadogan Petroleum, подала заявку до Державної служби геології і надр України, на отримання 20-річного спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища, що на Львівщині.

«Наша компанія має намір працювати та інвестувати у розробку нафтогазових родовищ у Львівській області ще якнайменше 20 років. Цей Меморандум декларує нашу готовність і надалі ефективно співпрацювати з місцевими громадами. Після завершення геологічного вивчення та повного виконання ліцензійної програми робіт Монастирецької ліцензійної площі компанія вже подала пакет документів на отримання спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища, що розташовано в Самборському та Старосамбірському районах на Львівщині та розраховує на підтримку місцевої влади щодо наших планів», – розповів Андрій Білий, генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum.

Нагадаємо, що за час своєї діяльності  в Україні, компанія інвестувала близько 4 млрд грн. Майже 10% від цієї суми, близько 380 мільйонів гривень, за останні два роки були вкладені у Львівську область. Cadogan Petroleum співфінансовувала та реалізовувала різноманітні соціальні проекти для громад, включаючи, але не обмежуючись проектами енергозбереження та зменшення викидів, ремонту доріг та об’єктів інфраструктури, газифікації сіл, тощо.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: