08.07.2021, 14:00

Нафта дешевшає на тлі невизначеності в ОПЕК+

Ціни на нафту знизилися в четвер, 8 липня, через побоювання інвесторів, що провал переговорів ОПЕК+ на цьому тижні вплине на світовий видобуток.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість вересневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $73,3 за барель, що на $0,13 (0,18%) нижче ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на WTI на серпень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX знизилася на $0,24 (0,33%) - до $71,96 за барель. Попередні торги за стандартами завершилися на рівні $73,43 і $72,2 відповідно.

Ринки сирої нафти були нестабільними протягом останніх двох днів після зриву переговорів між великими виробниками нафти Саудівською Аравією та Об'єднаними Арабськими Еміратами.

Інвестори як і раніше чекають сигналів від країн ОПЕК+, які поки так і не дійшли згоди щодо рівнів видобутку з серпня поточного року.

Переговори міністрів країн ОПЕК+, що почалися минулого тижня, зайшли у глухий кут. Більшість держав підтримує збільшення виробництва на 400 тис. барелів на добу (б/д) з наступного місяця і продовження угоди до кінця 2022 року. Винятком є ​​ОАЕ, які готові підтримати збільшення видобутку, але не продовження угоди, наполягаючи на збільшенні своєї референтної бази зниження видобутку після квітня 2022 року.

"Нафтовий ринок виходить за рамки дефіциту поставок у серпні і очікує, що угода ОПЕК+ розвалиться задовго до квітня 2022 року, коли вона закінчується, оскільки інші країни-члени будуть вимагати подальших поступок для забезпечення більшої частки ринку", - сказав Едвард Мойя з OANDA.

Тим часом запаси нафти і бензину в США різко знизилися минулого тижня, повідомили два джерела на ринку з посиланням на дані Американського інституту нафти (API) в середу.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    Про чистоту мови правничої 

    Богдан Козійчук

    Правнича термінологія: проблеми стандартизації

    Михайло Цимбалюк

    Михайло Цимбалюк про владику Василя Семенюка

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: