10.05.2019, 18:42

Ryanair збільшує частоту польотів в Україну

У сезоні зимової навігації 2019/2020 років ірландський лоукостер збільшить частоту маршрутів за декількома напрямками з України.

Ryanair збільшить частоту польотів за трьома маршрутами з Іспанії, Словаччини і Польщі в Україну в сезон зимової навігації польотів 2019/2020 років, свідчить з розкладу лоукоста, пише Кореспондент.

Зокрема, з 27 жовтня частота рейсів на лінії Київ-Братислава збільшиться з двох до трьох на тиждень. На додаток до перельотів по понеділках і четвергах з'явиться ще один - по неділях.

З 28 жовтня Ryanair збільшить свою присутність на лінії Київ-Краків з чотирьох до п'яти рейсів на тиждень. Якщо зараз польоти на цьому маршруті виконуються по вівторках, четвергах, суботах і неділях, то в зимовому розкладі літаки літатимуть по понеділках, середах, четвергах, п'ятницях і неділях.

Третє розширення стосуватиметься напрямку Київ - Барселона. З 2 листопада польоти на цьому напрямку літаки Ryanair будуть виконувати п'ять разів на тиждень, замість чотирьох. На додаток до рейсів по понеділках, середах, п'ятницях і неділях у розклад додано рейс по суботах.

Раніше повідомлялося, що Ryanair з 1 листопада 2019 року додала другу денну частоту на п'ятничному рейсі Київ-Варшава.

Нагадаємо, Ryanair почала літати з України у 2018 році. Компанія поступово розширює свою присутність у країні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Туризм

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Порошенко підписав закон про мову у прямому ефірі

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Дембельський акорд Синютки, або ж Регіональні особливості клептократії

  Василь Чорний

  Порошенко роздає посади і звання як дешеві цукерки

  Наталя Тимчій

  Чому молодь тікає зі Львова

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: