04.07.2021, 20:59

В аеропорту «Львів» відновили авіарейси до ряду міст

В управлінні транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації повідомляють, що авіакомпанії «Lufthansa», «AirBaltic», МАУ та «Austrian Airline» відновили рейси зі Львова до низки міст.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Зокрема:

«Lufthansa» розпочала виконання нічних рейсів до Франкфурта. Дні виконання - понеділок, середа та п'ятниця, а з 18 липня рейси виконуватимуться по вівторках, п'ятницях та неділях. Приліт у Львів - 00:45, виліт зі Львова - 04:05.

«AirBaltic» відновила виконання рейсів до Риги. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень, по п'ятницях та неділях. Приліт у Львів - 01:00, виліт зі Львова - 04:55.

МАУ відновила рейси за маршрутом Львів - Тель-Авів. Виліт зі Львова по четвергах та неділях о 19:20 (19:10), а з Тель-Авіва рейси прибуватимуть по понеділках та п'ятницях о 03:10 (02:55).

«Austrian Airline» розпочала виконання нічних рейсів до Відня. Дні виконання - понеділок, середа, п'ятниця, а з 2 вересня - вівторок, четвер, субота. Приліт у Львів - 01:30, виліт зі Львова - 05:30.

Також відкрито рейси до Турина та Пафоса авіакомпанією «Rayanair»: за маршрутом Турин-Львів польоти здійснюватимуться двічі на тиждень, по понеділках і п'ятницях.У понеділок приліт у Львів о 18:45, а виліт до Турина - 19:10. З 19 липня: приліт - 13:15, виліт - 13:50. У п'ятницю літак прилітатиме о 13:15, а летітиме до Турина о 13:40.

Рейси до Пафоса виконуватимуться по понеділках та п'ятницях.

Окрім того, нагадуємо, що вчора у Львові зустрічали перший рейс із Саудівської Аравіїкомпанії «Flynas». Рейси виконуватимуться двічі в тиждень, по вівторках і суботах. Приліт у Львів - 18:50, виліт зі Львова  19.40

Квитки доступні для бронювання на сайті Flynas за посиланням: 
https://www.flynas.com/en

Ер-Ріяд - унікальний для Львова напрямок, який є найвіддаленішим за історію відкриття регулярних напрямків, адже тривалість польоту складає 5 годин 30 хвилин. Цей крок –  надзвичайно важливий саме для аеропорту Львова, тому що наступним кроком буде відкриття ще більш віддалених дальномагістральних рейсів.

Також доступним буде ще один новий рейс від «Flynas» за маршрутом Джедда - Ель-Касим - Львів. Рейси виконуватимуться, двічі в тиждень, по середах та неділях. Літак з Джедди спочатку здійснюватиме рейс до Ель-Касима, де буде виконана посадка пасажирів, і вилетить до Львова. Приліт у Львів - 15:05. Зі Львова літак відправлятиметься о 15:55, прибуватиме до Ель-Касима, де зупиниться на 40 хвилин для висадки пасажирів, і далі вирушить до Джедди.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: