24.08.2019, 15:46

Розклад шкільного року у Польщі

Початок нового навчального року не за горами. Всього тиждень і закінчиться літо, а з ним і канікули. Час подумати про плани на майбутнє. Ні, ми не про покупку шкільного приладдя. Ми про наступні канікулах, які чекають нас в новому навчальному році. Приготували для вас графік вихідних і канікул, щоб ви могли вже почати планувати відпочинок і поїздки. Але і про іспити забувати не варто. Подивіться, коли настане "судний" день для вашого школяра.

Про це пише сайт yavp.pl

Осінь- зима

Новий навчальний рік в школах і ліцеях стартує в понеділок, 2 вересня. Відповідно до постанови Міністерства національної освіти, якщо 1 вересня припадає на п'ятницю або вихідний день, початок навчального року переноситься на перший понеділок вересня. Сподіваємося, ви не маєте нічого проти понеділка?

Перші повноцінні канікули стартують у грудні, напередодні Різдва. Вони розпочнуться 23 грудня і триватимуть до 1 січня.

За ними не забаряться зимові канікули. Як і щороку, вони триватимуть два тижні. Щоб розвантажити польські зимові курорти від скупчення школярів, а також з інших причин, в різних воєводствах Польщі ці канікули стартують в інший час. Як правило, початок зимової відпустки для школярів припадає на 13 січня, а кінець - на лютий. Дізнатися дати зимових канікул в своєму воєводстві можна на сайті Міністерства освіти.

Весна- літо

Весняні канікули для школярів у 2020 році пройдуть з 9 по 14 квітня (Великдень припадає на 12-14 квітня 2020 року). Ну, і нарешті, літні розпочнуться 27 червня 2020 року.

Іспити

Уже відомі офіційні дати здачі обов'язкового іспиту в восьмому класі, а також іспиту на атестат зрілості, встановлені директором Центральної комісії з питань освіти.

Школярі, які закінчили 8-й клас, напишуть перший іспит 15 квітня (середа) і це буде польська мову, 16 квітня (четвер) - математика, 17 квітня (п'ятниця) - сучасна іноземна мова (в деяких школах цього тесту немає і там буде вихідний день). Для тих восьмикласників, які за станом здоров'я чи з інших поважних причин не зможуть скласти іспит в зазначені дні, призначені додаткові дати - з 1 по 3 червня 2020 року.

Ті ж, хто в 2020 році буде складати іспит на атестат зрілості (в Польщі він називається "матура"), почне свій марафон з іспиту з польської мови 4 травня.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: