Ryanair змінив структуру тарифів, ввів можливість попереднього замовлення харчування на свої рейси і змінив максимальний збір за пріоритетну посадку.
Про це пише avianews.
Нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, так і перельотів, які виконуються дочірніми структурами - польським Buzz і австрійським Laudamotion.
У випадку з найдешевшим тарифом Standard сталася тільки зміна назви на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленької ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см.
Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця і перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і включає до 10 кг багажу.
Тариф Flexi Plus перейменували в Plus. Раніше комплекс послуг за такими квитками включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінювати дату вильоту.
Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленької ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.
Старі тарифи Ryanair:
Нові тарифи Ryanair:
Скорочення кількості включених послуг відобразилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus - тепер їх ціна не так сильно відрізняється від цін за найдешевшим тарифом.
Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, проте асортимент обмежений кавою, чаєм, водою і снеками.
У випадку зі збором за пріоритетну посадку - його діапазон був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.
За темою
- Ryanair скасував майже всі рейси в Україну з 15 вересня
01.09.2020, 12:02
- Між Україною та Італією буде 34 авіарейси двох лоукостів
26.07.2020, 16:26
- Ryanair відкриє ще 5 нових маршрутів зі Львова в Італію
08.07.2020, 12:55
- Air Serbia та Air Baltic скасували рейси зі Львова, а Ryanair – зменшив кількість
13.06.2020, 18:55
- Ryanair відкриває рейси до Італії зі Львова та ще трьох міст України
03.06.2020, 16:55
Обговорення
Економіка
ТОП
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
Водій Opel збив двох підлітків на мотоциклі біля Яворова
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми