• Головна
 • Новини
 • Причетність - основна тема цьогорічного Форуму видавців у Львові

18.09.2019, 11:33

Причетність - основна тема цьогорічного Форуму видавців у Львові

Сьогодні, 18 вересня, у Львові стартував 26 Форум видавців у Львові. З цієї нагоди відбувся прессніданок, де організатор поділились своїми очікуваннями від події.

Олександра Коваль, директорка Українського інституту книги, розповіла, що вона вперше за час проведення Форуму перебуває та спостерігає ззовні за подією та сподівається, що всі закладені раніше у цю подію цінності будуть втілені і в 26 Форумі видавців. 

"Я дуже втішена, що ініціативу, яка від початку була приватною, з кожним роком підтримує все більше і більше людей",- сказала Олександра Коваль.

Програмна директорка ГО "Форум видавців" Софія Челяк сподівається, що цьогоріч не буде людини, що прийде на Форум та буде розчарована.

На Форумі відвідувачів чекає 40 різноманітних локацій, 29 тематичних проєктів-кластерів, 250 дискусій на різноманітну тематику.

Один з найочікуваніших гостей, що одразу прийняв запрошення - Олег Сенцов. Зустрітись із ним можна буде в неділю у філармонії та о 12 годині на площі біля Університету ім І.Франка.

Маркіян Мальський висловив сподівання, що бібліотеки трансформуються в медіатеки й видавці та читачі будуть йти в ногу з часом. 

Андрій Москаленко додав, що технології - одна з цьогорічних тем Форуму. І додав, що Форум стає платформою, яка провокує багато ініціатив та виходить за межі книжки.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: