• Головна
 • Новини
 • Працівники Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру від березня без зарплати

27.05.2020, 09:11

Працівники Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру від березня без зарплати

Працівники Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру від березня не отримують зарплати.

Про це у ФБ повідомила громадська активістка Наталія Шелестак.

Наталія Шелестак: "Як лікарі можуть думати про завтра, якщо не знають, що чекати сьогодні?

Нині з Тарас Ворко навідалися до Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру. Передали нашим медикам засоби захисту від Волонтерського центру допомоги медикам!

Поспілкувалися про програму «Львів завтра», яку виносять на обговорення міськраді. Запитали думку медиків, що треба робити. Але ми до «завтра» не дійшли. У межах другого етапу медичної реформи диспансер не затвердили як окрему лікарню. Не відбулося й об’єднання із Центром легеневого здоров’я, оскільки колектив не дав згоди на таке об‘єднання.

Люди від березня не отримують зарплати. От прийде завтра, а вони можуть лишитися без роботи. І це тоді, коли влада так багато говорить про підтримку медиків, називає їх героями! Лікарі всіх ланок, всіх лікарень повинні отримувати належну увагу і забезпечення. Таких ситуацій, коли медиків просто можуть викинути на вулицю, не має навіть виникати.

Питання існування саме цього закладу - підвішане і не ясно як виходити з ситуації. Лікарі працюють , пацієнтів приймають, але зарплату не отримують. Тому що заклад не перетворений і угода не підписана. Буду говорити з обласними депутатами і департаментом охорони здоров‘я і шукати шляхи виходу з цьої не здорової ситуації.

Як львів’яни, вони теж мають свої вимоги до розвитку міста. Це і карта львів'янина, і заборона забудови історичної частини, нові дитячі центри дозвілля, де є можливість – відкриття підземних паркінгів. Це все колеги депутати пропонуватимуть до реальної програми завтрашнього Львова, а не фейкових презентацій від чиновників".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: