13.01.2020, 11:20
Померла українка, яку 2 роки тому роботодавець у Польщі покинув з інсультом на вулиці
Українка Оксана Харченко, яка в січні 2018 року дістала інсульт, працюючи на одному з підприємств поблизу міста Сьрода-Великопольска, померла в рідному селі на Львівщині неподалік польського кордону.
Про це на своїй Facebook-сторінці написав керівник соціально-культурного товариства "Польща-Україна" Вітольд Хоровський, повідомляє Yavp.pl.
“Пані Наталія Козанчин повідомила у своєму профілі в Facebook про смерть сестри Оксани Харченко, яка перенесла інсульт два роки тому й була підопічною нашого товариства майже протягом року. У грудні 2018 року, після багатомісячної важкої реабілітації, ми відвезли її до рідного села неподалік Турки, поруч із польським кордоном. Її загальний стан був хорошим, але здатність вести життя самостійно не повернулася”, - написав Хоровський.
Сестра померлої уточнила, що в жінки відмовили нирки. Наталя Козанчин також подякувала всім небайждужим за висловлені співчуття.
Нагадаємо, в січні 2018 року у 43-річної на той момент громадянки України Оксани Харченко стався інсульт після роботи. Керівник підприємства, де вона була працевлаштована, замість того, щоб викликати швидку допомогу, вирішив вивезти її в сусіднє містечко і залишити посеред вулиці. Після цього він зателефонував до поліції та повідомив, що в парку на лавці знаходиться п'яна жінка.
Коли справа дійшла до суду, фермер пояснив свою поведінку панікою, в тому числі через те, що жінка працювала в нього нелегально. Після численних публікацій в пресі, під тиском громадськості, власник фірми, в якій працювала Оксана Харченко, погодився покрити витрати, пов'язані з лікуванням жінки, в розмірі 100 тисяч злотих.
Під час судового процесу обидві сторони врегулювали претензії та уклали між собою мирову угоду, деталі якої вирішили не розголошувати. Враховуючи цей факт, а також те, що роботодавець оплатив витрати, пов'язані з лікуванням громадянки України в Польщі, та погасив борги ZUS, суд у вересні 2018 року ухвалив рішення про умовне припинення кримінального провадження терміном на 2 роки
.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Західна Україна
ТОП
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми