• Головна
 • Новини
 • Перелік областей, не готових до пом’якшень карантину, за добу зріс упівтора

24.05.2020, 17:47

Перелік областей, не готових до пом’якшень карантину, за добу зріс упівтора

Згідно з опублікованою таблицею показників для послаблення протиепідемічних заходів, станом на 24 травня, дев’ять областей не готові до ІІ етапу пом’якшення карантинних обмежень.

Про це повідомляє УНН із посиланням на МОЗ.

Зокрема, у 6 областях показник інцидентності перевищує 12 на 100 тисяч населення. Серед таких областей: Волинська (15,13), Закарпатська (14,04), Київська (12,46), Львівська (12,51), Рівненська (25,24) та Чернівецька області (37,06).

За показником охоплення тестування, коли тестувати мають не менше 12 осіб на 100 тисяч населення, не готові до пом’якшень три області, а саме Дніпропетровська (10,01), Донецька (8,13) та Луганська (7,66) області.

У МОЗ повідомляють, що критеріям завантаженості ліжок – не більше 50%, відповідають усі регіони.

Загалом, до ІІ етапу все ще не готові дев’ять областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

Нагадаємо, щойно вчора у цьому переліку було лише 6 областей Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська області, а також Закарпаття та Волинь. А  позавчора, згідно з даними МОЗ, знімати обмеження були не готові 11 областей та Київ: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області та м. Київ.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: