• Головна
 • Новини
 • Оприлюднили деталі загибелі українця на будові в Польщі

13.07.2019, 18:54

Оприлюднили деталі загибелі українця на будові в Польщі

Стали відомі деталі у справі загибелі 47-річного працівника з України, який у березні 2019 року в Любліні впав з кільканадцятиметрової висоти на будівництві.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Окружної прокуратури Легніци, справу передали до суду, на лаві для оскаржених опиняться керівник будови, де сталася трагедія, та власник фірми, яка виконувала роботи.

Слідчі встановили, що загиблий українець був працевлаштований “на чорно”, не підписавши договору з керівником фірми. Крім того, чоловік не проходив жодного інструктажу з правил безпеки, медичних обстежень і навіть не мав каски та інших необхідних засобів захисту для виконання роботи на висоті.

Також експертиза показала, що він мав захворювання, яке б узагалі могло стати причиною недопущення до роботи на будівництві. До того ж на 4-му поверсі будівлі, де працював чоловік, балконні блоки не мали балюстрад, які б захищали від падіння.

Керівнику будови пред'явили звинувачення в невиконанні обов'язків щодо безпеки праці, неналежному нагляді за процесом будівництва та наражанні працівника на безпосередню небезпеку втрати життя або отримання серйозної шкоди здоров'ю. За це чоловікові загрожує до 3-х років в'язниці. 

Натомість керівника фірми, яка виконувала будівельні роботи, звинуватили в порушенні прав трудових мігрантів і ненавмисному вбивстві. За це загрожує від 3-х місяців до 5 років тюрми. 

Нагадаємо, трагічний випадок стався зранку, 13 березня 2019 року, на одному з будівельних об'єктів у Любліні. Українець випав з 4-го поверху будівлі, яка зводиться.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: