• Головна
 • Новини
 • Облрада ліквідувала обласний дитячий психдиспансер – задля грошей за 1 тис. кв.м

11.02.2020, 15:33

Облрада ліквідувала обласний дитячий психдиспансер – задля грошей за 1 тис. кв.м

Хворих дітей переселять у «чорнобильську лікарню», а будівлю на вул. Драгоманова у центрі Львова виставлять на аукціон

Львівська облрада прийняла рішення про реорганізацію комунального закладу «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер» через приєднання його до іншого комунального закладу «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», а вивільнені приміщення на вул. Драгоманова у центрі Львова планують виставити на аукціон, пише Zaxid.net.

«Припинити комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер» (місцезнаходження: 79005, Львівська обл., місто Львів, вул. Драгоманова, буд. 58) шляхом приєднання до комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» (місцезнаходження: 79035, Львівська обл., місто Львів, вул. Дністерська, буд. 27)», – сказано у рішенні Львівської облради.

Депутати визначили Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр правонаступником майна, прав та обов’язків дитячого психоневрологічного диспансеру. Управлінню майном доручили вжити заходів щодо виключення дитячого психоневрологічного диспансеру з Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Рішення про реорганізацію закликали підтримати голова Львівської облради Олександр Ганущин, його перший заступник Богдан Гагалюк, голова профільної комісії з питань охорони здоров'я Ігор Ковальчук та керівник департаменту охорони доров'я ЛОДА Андрій Васько. Вже під час голосування голова облради вніс пропозицію виставити приміщення площею понад 1 тис. м2 на продаж з аукціону. У результаті за проголосували 46 депутатів. Не голосували депутати від «Свободи» та більшість обранців від «Самопомочі» та Громадянської позиції.

Нагадаємо, ідея реорганізувати Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер та Львівський обласний психоневрологічний диспансер з’явилася ще у 2018 році. Йшлося про те, що у разі реорганізації Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру та продажу вивільненого приміщення на вул. Драгоманова у центрі Львова, кошти планують скерувати на проект нового дитячого онкоцентру, який мають намір збудувати в обласному центрі. Однак така ініціатива департаменту охорони здоров’я ЛОДА викликала протести представників колективів та пацієнтів цих закладів, які не раз виходили з плакатами під стіни облради. Тому рішення про реорганізацію обласні обранці щоразу відкладали.

У грудні 2019 року Львівська облрада проголосувала за перетворення Львівського обласного психоневрологічного диспансеру у некомерційне комунальне підприємство, що свідчить про те, що депутати наразі відмовилися від ідеї його реорганізації. Однак аналогічне рішення щодо дитячого психоневрологічного диспансеру не прийняли – для цього забракло голосів.

Будинок на вул. Драгоманова, 58, де зараз обласний дитячий психоневрологічний диспансер, – пам’ятка архітектури – вілла Макаревича, збудована у 1909 році правником Юліаном Макаревичем у стилі романтичної сецесії за проектом Л. Вельтце.


 
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: