• Головна
 • Новини
 • Найбагатші громади Львівщини - Підберізцівська, Славська та Івано-Франківська

16.06.2021, 08:08

Найбагатші громади Львівщини - Підберізцівська, Славська та Івано-Франківська

У департаменті фінансів Львівської ОДА підготували рейтинг територіальних громад Львівщини за показниками доходів бюджету за підсумками п’яти місяців цього року. Лідерами стали Підберізцівська, Славська та Івано-Франківська громади.

Про це повідомили иу Львіівській ОДА.

До десятки лідерів станом на 1 червня також увійшли Пустомитівська, Сокільницька, Мурованська, Зимноводівська, Заболотцівська, Новояворівська і Радехівська ТГ.

У розрізі показників лідирують такі ТГ:

 • за рівнем виконання п’ятимісячного і річного планів та динамікою надходжень до загального фонду порівняно з минулим роком – Підберізцівська;
 • за рівнем виконання річного плану за доходами спецфонду (доходи з конкретним цільовим призначенням за видатками) – Комарнівська;
 • за індексом податкоспроможності (надходження на одного мешканця громади до аналогічного показника по області) – Славська;
 • за часткою доходів загального фонду без трансфертів у доходах з трансфертами (дотації та субвенції) з держбюджету – Сокільницька.

Останні позиції в рейтингу у Добросинсько-Магерівська, Ралівська, Поморянська, Стрілківська, Козівська, Журавненська, Белзька, Великомостівська, Рудківська і Мостиська громади.

За травень найбільшого прогресу в рейтингу досягли Щирецька (на 13 позицій), Червоноградська і Новояричівська (на 8 позицій) територіальні громади. Найбільший регрес - у Городоцької, Стрийської та Гніздичівської ТГ (на 14, 13 та 11 позицій, відповідно).

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: