• Головна
 • Новини
 • Наглядова рада ПриватБанку затвердила нову структуру правління

21.08.2020, 15:55

Наглядова рада ПриватБанку затвердила нову структуру правління

Наглядова рада ПриватБанку 20 серпня 2020 року затвердила нову структуру правління банку.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що в новій структурі АТ "КБ "ПриватБанк" 8 членів правління, що забезпечує оптимальний склад виконавчого органу, необхідний для управління банком і успішної реалізації його стратегії.

Стратегія ПриватБанку сконцентрована на наданні послуг світового класу фізичним особам - серед клієнтів банку налічується майже половина українців - а також на розробці і наданні повного спектру послуг і продуктів для малого та середнього бізнесу. Тому була створена посада члена правління з розвитку бізнесу.

Ця нова позиція в структурі виконавчого органу банку - член правління з розвитку бізнесу - буде відповідати за два стратегічних бізнеси, а саме обслуговування юридичних і фізичних осіб, і забезпечувати синергію цих напрямків. Новий підрозділ обслуговування юридичних осіб буде обслуговувати в тому числі корпоративних клієнтів.

Таким чином, в оновленій структурі правління ПриватБанку наступні позиції: голова правління, заступник голови правління з питань фінансів, заступник з питань управління проблемними активами, член правління з операційних питань, з питань управління ризиками, з питань розвитку мережі і проблемної заборгованості, з розвитку інформаційних технологій та з розвитку бізнесу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: