• Головна
 • Новини
 • На шахті «Капітальна» 33 гірники на знак протесту залишилися під землею

04.02.2020, 11:23

На шахті «Капітальна» 33 гірники на знак протесту залишилися під землею

На шахті «Капітальна», що в Донецькій області, 33 гірники на знак протесту залишилися під землею - постачальник електроенергії планує знеструмити шахту.

Про це у ФБ повідомив народний депутат України від "Батьківщини", голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.   

Михайло Волинець: "Щойно говорив з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком про ситуацію на шахті «Капітальна», про те, що 33 гірники на знак протесту залишилися під землею, що постачальник електроенергії планує знеструмити шахту «Капітальна», а шахти «5/6» та «Центральна» вже відключені від електропостачання.

Прем'єр знає про ситуацію і запевняє, що проблеми будуть вирішені. ПРОТЕ незрозумілий механізм, спосіб, в який уряд планує вирішити проблеми з заборгованістю перед гірниками, перед шахтами, забезпечити стабільне енергопостачання та роботу підприємств.

Зрозуміло, що без всеосяжного протесту гірників, владі не вистачить волі до створення антикризових програм для вугільної галузі, до вирішення проблемних питань вуглевидобувних підприємств.

Нагадати про те, що галузь загинається на очах, міністру енергетики майже неможливо — сьогодні в Раді він оточений слугами-лобістами (вочевидь не з шахтарських питань)...".

Довідка.

Шахта «Капітальна» - одна з найбільших вугільних шахт в Україні з проектною потужністю 2,4 млн тонн вугілля на рік. Розміщена у місті Мирнограді, Донецька область. Є відокремленим підрозділом ДП «Мирноградвугілля».

Кількість працюючих станом на 1999 рік — 6599 чол., в тому числі підземних 4400 чол.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: