• Головна
 • Новини
 • На лінії розмежування затримали контрабанду ліків на 800 тис грн

13.07.2019, 12:37

На лінії розмежування затримали контрабанду ліків на 800 тис грн

Велику партію ліків, що прямувала на тимчасово окуповануі територію України виявили прикордонники в районі проведення ООС.

Про це повідомили в штабі ООС.

На виконання розпорядження Командувача Об'єднаних сил триває посилена боротьба з протидії незаконному переміщенню товарів в районі ведення бойових дій на сході України. Так, реалізуючи отриману інформацію, оперативними співробітниками Донецько-Луганського управління Держприкордонслужби та Служби безпеки України зі складу Об'єднаних сил в автомобілі 47 річного чоловіка, який рухався на виїзд до ТОТУ, прикордонниками КПВВ "Новотроїцьке" було виявлено повні ящики медичних препаратів.

Кінцева мета такого подорожування з багажним відділенням, набитим ліками - комерційна складова. За поясненням самого громадянина медикаменти він закупив в м. Маріуполь та віз в м. Донецьк. Там у нього їх скупали оптом. Наразі ж перевіряються наявні дані щодо постачання саме цим кур'єром ліків підрозділам бойовиків та у їх військові шпиталі.

Ліки вилучено представниками ДФСУ для подальшого процесуального оформлення. За підрахунками, їх оцінка склала близько 800 000 грн.

Зазначимо, ліки для особистого користування переміщувати через лінію розмежування не забороняється, однак це вже не перший випадок, коли медичні препарати у великій кількості через КПВВ намагалися провезти саме у російсько-терористичні військові шпиталі м. Донецьк.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: