Митники вилучили товар, який намагалися незаконно ввезти Україну, та передали бійцям української армії.
Про це йдеться на сторінці Львівської митниці у Фейсбуці.
Днями в пункті пропуску «Краковець-Корчова» співробітники Львівської митниці виявили в мікроавтобусі Volkswagen Crafter не задекларований шоколад і м’ясні вироби.
Під час проходження митного контролю водій – мешканець Львівщини, повідомив, що перевозить з Німеччини гуманітарну допомогу, однак не знайшов при собі жодних документів, які б це підтверджували.
Митники спільно з прикордонниками відразу скерували авто на поглиблений огляд. В ході огляду було виявлено велику кількість ящиків з шоколадними батончиками Dolciando вагою 1140 кг та майже 400кг «Prosciutto Crudo» - сиров’яленої італійської шинки-хамону в герметичних упаковках.
За темою
- На Івано-Франківщині за матеріалами СБУ підозри отримала організована злочинна група, яка займалася контрабандою наркотиків
10.02.2025, 15:37
- Львівські прикордонники виявили контрабандистів, які безпілотниками переправляли до Польщі сигарети
07.09.2022, 15:07
- На Закарпатті прикордонники знайшли 5 тис. пачок сигарет у заповненому рудою вагоні
07.09.2022, 13:11
- На Львівщині викрили ділків, які під видом «гуманітарки» везли контрабанду
06.03.2022, 14:08
- 100 тис. грн штрафу заплатить контрабандист за незаконне перевезення ящірок та змій
29.12.2021, 15:33
Обговорення
Львів
ТОП
На Закарпатті затримали псевдомедиків, які везли чоловіків до кордону у швидкій
У центрі Львова затримали чоловіка після бійки на проспекті Свободи
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
Бійці батальйону «Вовки Да Вінчі» підозрюються у побитті та викраденні чоловіка на Дніпропетровщині
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми