• Головна
 • Новини
 • На кордоні РФ і країн Скандинавії зафіксували підвищений рівень радіації

28.06.2020, 16:04

На кордоні РФ і країн Скандинавії зафіксували підвищений рівень радіації

У деяких районах Швеції, Фінляндії, Норвегії зафіксовано підвищений рівень радіації, причиною може бути несправність атомної електростанції на заході Росії.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Independent.

«Низькі рівні радіації, помічені в Північній Європі, могли бути викликані несправною атомною електростанцією на заході Росії», - йдеться в повідомленні.

Чиновники з ядерної безпеки з Фінляндії, Норвегії та Швеції оголосили раніше на цьому тижні про збільшення радіоактивних ізотопів у Скандинавії і в деяких арктичних регіонах.

У той час як у Шведському управлінні радіаційної безпеки заявили у вівторок, що неможливо підтвердити джерело випромінювання, голландська влада проаналізувала дані своїх північних сусідів і прийшла до висновку: причина підвищення радіації знаходиться на заході Росії.

Російський атомний енергетичний оператор Росенергоатом заперечує наявність будь-яких проблем з двома електростанціями на північному заході країни: «Обидві станції працюють у нормальному режимі. На роботу обладнання нарікань не було. Випадків, пов'язаних з викидом радіонуклідів за межі захисних споруд, зареєстровано не було».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа привітав християн, які 7 січня святкують Різдво

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: