• Головна
 • Новини
 • На Львівщині сховища радіоактивних відходів будуть моніторити по-новому

11.12.2019, 17:13

На Львівщині сховища радіоактивних відходів будуть моніторити по-новому

Сьогодні, 10 грудня, Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон» спільно з Державним агентством України з управління зоною відчуження та чеською компанією Nuvia a.s. організували прес-конференцію на тему: «ЄС обладнує системою радіаційного моніторингу сховища радіоактивних відходів у 5 найбільших містах України».

Повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Від департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації участь взяв Ігор Кравець, т.в.о. начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління регулювання природокористування.

В межах проєкту «Інтегрована автоматизована система екологічного радіаційного моніторингу на спецкомбінатах Державної корпорації «Українське державне «Об’єднання «Радон», яка фінансується ЄС, на території Львівщини на сховищах радіоактивних відходів встановлено автоматизовану систему екологічного радіаційного моніторингу.

Також зазначаємо, що система дозволить здійснити моніторинг і документування параметрів радіаційної обстановки (альфа, бета, гамма випромінювання), допоможе у виявленні радіаційної небезпеки та швидкому реагуванні на неї.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: