• Головна
 • Новини
 • На вул.Рапопорта постане медичний центр з пологовим будинком

18.10.2019, 16:48

На вул.Рапопорта постане медичний центр з пологовим будинком

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Лемберг медікал центр» існуючої будівлі за рахунок прибудови, надбудови та пристосування під приватну лікарню на вул. Я. Раппапорта, 6 у Львові.

Про це пише Леополіс.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, 18 жовтня.

Згідно з містобудівною документацією цільове призначення земельної ділянки площею 0,2463 га  – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови.

Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – не вище 18,00 м у стінах. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 52 %.

Згідно з даними порталу youcontrol,   дата реєстрації підприємства 10.12.2018 р.

Уповноваженою особою є Григорій Козловський, а засновницею юридичної особи є Юлія Козловська.

Розмір статутного капіталу ТзОВ «Лемберг медікал центр» 2 млн грн. Основний вид діяльності: Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

За інформацією видання «Твоє місто», там облаштують приватний пологовий будинок.

У лютому 2019 року депутати Львівської міськради погодили Григорію Козловському розробку документів на виділення земельної ділянки для будівництва медичного центру на вул. Раппопорта. Тоді автор цієї ухвали, депутат ЛМР від фракції УКРОП Любомир Босаневич зазначав, що цей центр має надавати послуги вагітним жінкам.

Також нагадаємо, що раніше у Львові на вулиці Мазепи, 23, як повідомляло Твоє місто, дозволили збудувати перший приватний медичний центр із пологовим будинком. Відповідні погодження містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкта будівництва прийняли 13 липня 2018 року під час засідання виконавчого комітету ЛМР.

Забудовником виступає ТОВ «Карпатська нерухомість». Згідно з даними Youcontrol, уповноваженою особою ТОВ «Карпатська нерухомість» є Руслан Червак — генеральний директор ПП «Медичний центр "Інтерсоно"», який з 2017 року є частиною мережі медичних закладів Medicover.

Раніше через протести місцевих мешканців питання перенесли на доопрацювання, аби досягти компромісу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема мешканці вулиці Мазепи пропонували на цій ділянці облаштувати сквер, а для пологового виділити інше місце. Втім, з мешканцями підписали меморандум, яким дійшли компромісу щодо будівництва.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: