• Головна
 • Новини
 • На Львівщині хочуть більш як удвічі підняти тариф на доставку газу

25.10.2021, 15:35

На Львівщині хочуть більш як удвічі підняти тариф на доставку газу

Остаточно вартість розподілу має затвердити НКРЕКП.

В Україні може стрімко подорожчати вартість доставки газу. Якщо зараз у більшості облагазів вартість розподілу приблизно 1,7 грн за кубометр (без ПДВ), то уже в тарифах на 2022 рік вона може зрости у більш як два рази. Зокрема, оператор газорозподільної системи "Львівгаз" пропонує на наступний рік тариф на розподіл газу на рівні 4,18 грн без ПДВ. Саме така цифра зафіксована у проєкті структири тарифу на 2022, який опублікували на сайті компанії, передає "Еспресо.Захід".

Як повідомив комерційний директор АТ "Львівгаз" Олег Вінцюк, питання щодо тарифів на розподіл наразі перебуває на розгляді у Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (саме вона затверджує тарифи). Потреба у підвищенні тарифу на Львівщині є через те, що у нас є велика кількість застарілих газопроводів, які потребують заміни.

"На території діяльності АТ "Львівгаз" є близько 25 тисяч кілометрів газопроводів різних тисків. Це газорегуляторні пункти, яких у нас близько півтори тисячі, будинкові регурятори – близько 75 тисяч. Це усе обладнаня повинно обслуговуватись. Коли все обслуговуєтсья належним чином, тоді безперебійно та безаварійно наші споживачів отримують природний газ", – каже комерційний директор АТ "Львівгаз" Олег Вінцюк.

"Якщо взяти лише Львів, то тут газ подається з трьох газорозподільних станцій. Щодня треба контролювати баланс тиску, щоб усі споживачі були з газом. Цим займаться наші працівники", – начальник львівського відділення АТ "Львівгаз" Павло Сербан. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: