• Головна
 • Новини
 • Цієї ночі у Львові троє людей отруїлись чадним газом, серед них - діти

25.03.2022, 11:08

Цієї ночі у Львові троє людей отруїлись чадним газом, серед них - діти

Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони, трапився ще один випадок отруєння чадним газом.

Так, 25 березня о 01.33 год у квартирі на вул. Могильницького (Шевченківський район) отруїлися чадним газом троє людей, з них двоє – діти. Зокрема, 38-річний чоловік,1984 року народження (доправили в обласну клінічну лікарню), 6-річний хлопчик та 2-річна дівчинка (доправили в міську дитячу лікарню).

Аварійна бригада АТ «Львівгаз» тимчасово припинила подачу газу до помешкання. Обставини події з’ясовують.

Загалом від початку року по місту зафіксували уже 17 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 42 людини, з них 13 дітей. На жаль, 1 людина загинула.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: