15.05.2019, 16:01

На Львівщині відбудеться масштабний Молочний форум

Упродовж 23-24 травня на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького відбудеться масштабний Молочний форум, повідомила прес- служба Львівської ОДА.

Участь у форумі візьмуть близько тисячі представників аграрної сфери, зокрема з інших областей.

“Одним з пріоритетних завдань форуму є підвищення розвитку молочного бізнесу, створення сімейних фермерських господарств. Це можливість дати людям нові знання, показати нові технології, здійснити промоцію виробників та продукції. На форумі презентують Ярмарок натуральних молочних продуктів, заплановано майстер-класи для дітей, виставку обладнання. Форум триватиме упродовж двох днів, зокрема на другий день плануємо виїзди до кооперативів та молочних ферм”, - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Учасники та гості форуму також візьмуть участь у тематичних дискусіях та продегустують молочну продукцію.

“У межах форуму відбудеться 4 панельні дискусії. Перша проводиться спільно з Національною агенцією з ідентифікації тварин щодо створення національної бази даних у молочному господарстві. Друга дискусія – технологічна зв’язана з новинками, які дозволяють краще утримувати корів і заробляти більше на виробництві молока. Третя тема  присвячена функціонуванню кооператив та сімейних ферм, де фермери ділитимуться своїм досвідом. І четверта дискусія про якість молока, тож запрошуємо науковців яким цікава ця тема. Окрім того вперше власники корів будуть відзначені дипломом Молочного форуму”,  – розповів директор БО «Львівська аграрна дорадча служба».

Окрім цього, в межах Молочного форуму учасники ознайомляться із шляхами досягнення ефективності на середніх та великих молочних фермах та отримають інформацію про можливу фінансову підтримку з державного та обласного бюджетів.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Економіка

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: