• Головна
 • Новини
 • На Львівщині більшість ушпиталених з COVID-19 - люди молодого віку, з важкими формами пневмонії

20.04.2021, 15:09

На Львівщині більшість ушпиталених з COVID-19 - люди молодого віку, з важкими формами пневмонії

Сьогодні у Львівській ОДА відбувся брифінг щодо епідситуації на Львівщині, спікерами на якому були директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис та директор Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда.

Про це інформує пресслужба Львівської ОДА.

Як повідомив Орест Чемерис, якщо проаналізувати тенденції по кількості звернень в стаціонари протягом останнього тижня, то є деякі позитивні зрушення - кількість госпіталізованих на 100 тис. населення протягом останніх семи днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

«Вчорашня статистика, близько 240 госпіталізованих пацієнтів, - це, в основному, люди молодого віку, з важкими формами пневмонії, кисневозалежні і які потребують інтенсивного лікування з моменту поступлення у стаціонар», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Щодо вакцинації, то станом на сьогодні 36 752 особи на Львівщині провакцинувалися. У розрізі областей Львівщина посідає друге місце по темпах вакцинації населення після міста Києва. Найбільшу кількість людей щеплено вакциною «Covieshield» – це 36 283 особи, вакциною «Coronavac» –  343 особи, і вакциною «Pfizer», якою почали вакцинувати вчора, - 126 осіб.

Загалом на Львівщині працює 9 мобільних бригад, які роблять щеплення вакциною  «Covieshield», 3 – «Coronavac», 2 – «Pfizer». На разі навчання додаткових бригад тривають і їх кількість буде збільшуватися.

Також триває реалізація пілотного проекту вакцинації населення в Моршині. Станом на вчора, 19 квітня, там працювали два тимчасових стаціонарних пункти щеплення, де провакцинували 122 особи, та Стрийська мобільна бригада, яка вчора провакцинувала 168 осіб. Сьогодні вакцинація у Моршині продовжується.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: