• Головна
 • Новини
 • На ДП «Львіввугілля» виплатять тільки половину зарплати за червень

16.07.2021, 12:07

На ДП «Львіввугілля» виплатять тільки половину зарплати за червень

Сьогодні, 16 липня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної промисловості».

Це стало наслідком того, що 14 липня під час чергового засідання Кабінету Міністрів України підтримали рішення щодо виділення Урядом майже 400 млн грн для погашення заборгованості по виплаті зарплати українським шахтарям. 

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Окрім вище зазначених коштів, ДП «Львіввугілля» отримало кошти від реалізації вугільної продукції.

«Так з отриманих коштів виплачується заробітна плата за червень 2021 року всім працівникам підприємства, що становить майже 40 % від загального фонду зарплати за червень по підприємству», - розповіли у департаменті.

Додамо, що в Україні офіційно стартує програма зі справедливої трансформації вугільних регіонів. Пілотні проєкти планують реалізувати за підтримки міжнародних партнерів у Червонограді та Мирнограді.

Водночас у ДП "Львіввугілля" повідломили, що на підприємство надійшли кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» та від реалізації вугільної продукції. Їх скеровано на виплату 37% заробітної плати за червень 2021 року промислово-виробничому персоналу (загалом промгрупі буде виплачено 51% заробітної плати за червень 2021 року).

Кошти надходять на особові рахунки працівників.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: