• Головна
 • Новини
 • Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

13.11.2019, 17:54

Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

Український бренд жіночої білизни Zhilyova Lingerie опублікував тізер рекламного ролика, знятого у «блакитній залі» львівського Палацу Потоцьких, який викликав жваве обговорення і критику з боку багатьох львів'ян у соцмережах.

Адміністрація Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, якій належить Палац Потоцьких, повідомила ZAXID.NET, що зйомки відбувались згідно з офіційно укладеною угодою, однак під час зйомок модель без дозволу вилізла на музейний стіл.

Тізер рекламного ролика опублікували 4 листопада на офіційній Instagram-сторінці Zhilyova Lingerie і станом на 13 листопада його переглянули уже понад 110 тис. людей. У ньому модель у спідній білизні танцює на столі у «блакитній залі» (колишній їдальні) львівського Палацу Потоцьких.

Помічник гендиректора Львівської галереї мистецтв Василь Мицько, коментуючи появу провокативного ролика, розповів ZAXID.NET, що галерея вже багато років здає в оренду приміщення для різних комерційних зйомок. У випадку зйомок для київської компанії Zhilyova Lingerie, які відбувались ще у серпні, була укладена офіційна угода про оренду вартістю 3600 грн/год – це максимальна вартість, визначена Мінкультом для таких випадків. Рекламісти орендували «блакитну залу» Палацу Потоцьких на дві години.

Гендиректор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк каже, що у самому факті зйомок реклами жіночої білизни не бачить нічого поганого, але рекламісти все ж порушили умови угоди, які забороняють безпосередньо використовувати музейні експонати.

«Зйомки проходили у присутності нашого доглядача-чоловіка, тому коли модель переодягалася, він змушений був виходити із зали. Очевидно, в якийсь з цих моментів вона вилізла на стіл», – розповів Тарас Возняк.

Рекламу жіночої спідньої білизни у музейних інтер’єрах важко назвати знахідкою українських рекламістів. Наприклад, у 2012 році бренд французької спідньої білизни Etam зняв рекламний ролик у знаменитому паризькому музеї д’Орсе, у якому три моделі несподівано скидають плащі у натовпі туристів і дефілюють залами музею у спідній білизні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: