• Головна
 • Новини
 • Михайло Цимбалюк: Держава має виділяти більше коштів на реабілітацію дітей

17.06.2021, 16:56

Михайло Цимбалюк: Держава має виділяти більше коштів на реабілітацію дітей

Фракція ВО «Батьківщина» підтримала законопроєкт «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення видатків на забезпечення розширеного неонатального скринінгу (№5589). Втім, команда «Батьківщини» у парламенті підготувала альтернативний до цього законопроєкт із пропозицією розширити видатки на реабілітацію дітей з інвалідністю в Україні.

Про це з парламентської трибуни зазначив народний депутат України від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк, передає пресслужба ВО "Батьківщина".

Політик наголосив, що наразі в Україні приблизно 170 тисяч дітей потребують реабілітації.

«Враховуючи, що у поточному році на реабілітацію дітей з інвалідністю у державному бюджеті передбачено 130 мільйонів гривень, а середня вартість реабілітаційних послуг для однієї дитини складає приблизно 19 тисяч гривень на рік, необхідні послуги отримують лише 7 тисяч дітей, а понад 160 тисяч, всупереч проголошеному владою курсу на підтримку базових прав дитини, залишаються без будь-якої надії на поліпшення стану свого здоров’я», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За його словами, альтернативним законопроєктом пропонувалося збільшити видатки на реабілітацію дітей з інвалідністю на 418 мільйонів гривень за рахунок зменшення видатків резервного фонду.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: