• Головна
 • Новини
 • Матимемо проблеми: комісаром із розширення ЄС стане угорець

07.11.2019, 17:33

Матимемо проблеми: комісаром із розширення ЄС стане угорець

Ерік Маммер, речник перехідної команди обраного президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, підтвердив, що посада Єврокомісара з питань сусідства та розширення зберігається за представником Угорщини.

Відповідну заяву він зробив 7 листопада у Брюсселі, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Листи щодо місії трьох Єврокомісарів мають бути оприлюднені вже невдовзі. Жодних змін у розподілі портфелів не відбулося. Тож портфелем Єврокомісара Олівера Варгелі залишається сусідство і розширення», - заявив речник Ерік Маммер, який вже визначений головним речником у Єврокомісії нового складу.

Нагадаємо, кандидат на посаду Єврокомісара від Угорщини Олівер Варгелі зараз є постійним представником Угорщини при ЄС. Його кандидатура може викликати ускладнення при проходженні слухань у профільному комітеті Європарламенту, з огляду на відомі «євроскептичні» висловлювання та дії прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який рекомендував цього дипломата на посаду Єврокомісара з питань сусідства та розширення.

Ще два Єврокомісари, кандидатури яких були представлені від Румунії і Франції, розглядаються до призначення на посади, відповідно, Єврокомісарів з питань транспорту та внутрішнього ринку.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: