• Головна
 • Новини
 • Маркіян Мальський повернувся до складу партнерів Arzinger

20.01.2020, 13:18

Маркіян Мальський повернувся до складу партнерів Arzinger

Сьогодні, 20 січня, ексголова Львівської ОДА Маркіян Мальський повертається до складу партнерів Arzinger і очолить Західноукраїнський офіс компанії. Як юрист, який спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах, він також буде співголовою практики міжнародного вирішення спорів та арбітражу.

Про це повідомили на сайті arzinger.ua

Професійний рівень та досягнення Маркіяна Мальського визнані міжнародними рейтингами Chambers Global (2017-2019), Chambers Europe (2013-2019), Best Lawyers (2013-2020), The Legal 500 (2018-2019), та національними рейтингами Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients (2012-2018).

Протягом 9 років Західноукраїнскький офіс Arzinger, головою якого він був, посідав перше місце серед регіональних офісів у національному рейтингу 50 Leading Law Firms of Ukraine (2010-2019).

Маркіян Мальський: «Радий повернутися до практичної юридичної діяльності, адже однозначно пов’язую свій професійний розвиток виключно із нею. Із задоволенням приєднуюсь до складу партнерів Arzinger, в якій пропрацював більше 10 років до цього, а також – до команди, у створенні якої брав участь до своєї роботи на посаді Голови Львівської обласної державної адміністрації. Державна служба дає шанс юристам віддячити державі за надані нею можливості та втілити подальші реформи для покращення якості життя громадян, однак в приватній практиці вдається більш оперативно сприяти своїм клієнтам у вирішенні різного роду завдань.»

Тімур Бондарєв, керуючий партнер АО «Арцінгер»: «2020 рік розпочинаємо із потужного внеску у подальший розвиток нашого бізнесу – повторно вітаю Маркіяна у складі партнерів Arzinger і впевнений, що з його поверненням і на посаду голови Західноукраїнського офісу у Львові ми матимемо ще краще прискорення розвитку наших практик на Заході країни та компанії в цілому. Маркіян, попрацювавши на посаді Голови Львівської обласної державної адміністрації, здобув важливі знання у сфері державно-приватних відносин, відтак зможе ще краще дбати за інтереси клієнтів Arzinger, реалізовувати складні інвестиційні та інфраструктурні проекти. Маркіяна дуже добре знає ринок, відтак я впевнений, що наші практики судового представництва, міжнародного арбітражу, нерухомості та корпоративного права вже скоро відчують енергійний приріст та подальший розвиток».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: