• Новини
  • Маріуполь зіграв унічию у першому матчі кваліфікації Ліги Європи

09.08.2019, 12:51

Маріуполь зіграв унічию у першому матчі кваліфікації Ліги Європи

Маріуполь на одеському стадіоні Чорноморець зіграв унічию з нідерландським АЗ у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи.

АЗ активніше діяв, однак Маріуполь дисципліновано зіграв у обороні. У першому таймі Келвін Стенгс міг відкривати рахунок, але голкіпер Рустам Худжамов врятував маріупольців.

У другому таймі АЗ таки забив, однак арбітр зафіксував гру рукою у Мірона Боаду і відмінив взяття воріт.

Наприкінці зустрічі Маріуполь провів кілька атак, але до голу справа так і не дійшла.

Матч у відповідь відбудеться у Алкмаарі 15 серпня. Поєдинок розпочнеться о 21.30 за київським часом.

Маріуполь — АЗ — 0:0

Маріуполь: Худжамов — Полегенько, Чоботенко, Биков, Горбунов (Дава, 76) — Чех(Танковскій, 63), Федорчук — Чурко, Мишнєв, Вакула — Тищенко (Кирюханцев, 86).

АЗ: Бізот — Вейндал (Сугавара, 80), Вюйтенс (Класі, 73), Влар, Свенссон — Копмейнерс, Мідтшо (Гудмундссон, 86), Увеян — Ідрісса, Боаду, Стенгс

Попередження: Чех, Полегенько — Свенссон, Боаду

На вихідних Маріуполь в рамках другого туру української Прем'єр-ліги здобулв першу перемогу у сезоні, здолавши Олександрію 2:1.