• Головна
 • Новини
 • Майстер-клас зірок оперної сцени завершився гала-концертом у Львівській опері

18.02.2020, 14:24

Майстер-клас зірок оперної сцени завершився гала-концертом у Львівській опері

У Львівській національній опері 16 лютого відбувся гала-концерт десяти учасників 5-денного майстер- класу викладачів Віденського університету музики та виконавського мистецтва – оперних співаків Ґергарда Карі та Маґдалени Ренварт.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Варто зауважити, що такий майстер-клас «оперних метрів» проводиться в рамках проєкту «Coloratura Opera Lab» у Львівській опері вже вдруге. Навчання з оперного співу загалом тривали 11-16 лютого. Протягом цього часу учасники відшліфовували свої вокальні та сценічні вміння, а також бездоганну італійську вимову.

Унікальністю другого майстер-класу є те, що цього разу він завершився гала-концертом, де присутні мали змогу почути найкращі арії з опер італійських композиторів Дж. Верді та Дж. Пуччіні.

Своєю чергою австрійський тенор Ґергард Карі розповів, що під час майстер-класів викладачі ставили за мету навчати учасників найвищого щабля оперного мистецтва. При цьому він відзначив дуже високий рівень підготовки молодих виконавців.

«Coloratura Opera Lab» − це перший в Україні проєкт, який ставить за мету розвиток таланту та підтримку в професійній реалізації молодих оперних співаків та співачок. Проєкт організовує майстер-класи, лекції, а також концерти та оперні постановки за участі молодих оперних виконавців. Місія «Coloratura Opera Lab» − дати можливість молодим співакам та співачкам реалізовувати свій талант саме в Україні, а не лише за межами нашої держави.    

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Хочеш незалежності і миру - розмовляй українською!

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: