• Головна
 • Новини
 • Майно 48-ї виправної колонії у Львові виставили на продаж

10.05.2021, 15:00

Майно 48-ї виправної колонії у Львові виставили на продаж

Фонд держмайна виставив на продаж через аукціон Prozorro окреме майно Державної установи "Львівська виправна колонія (№48)", що на вул. Хуторівка, 4.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська, передає "Еспресо.Захід"

"Об'єкт мегацікавий і мегакрутий, – каже Денис Малюська. –  Це величезна земельна ділянка. Йдеться про сукупну площу майже тринадцять га у межах Львова. Тут близько сотні різноманітних об’єктів нерухомості. Але це, по-суті, розвалюхи. Колонія була заморожена наприкінці 2017 року. З 2018 року вона не функціонує і генерує нам лише збитки. На утримання цієї колонії, на охорону, на забезпечення хоча б більш-менш збереженого стану пішло 20 млн грн. Натомість, продавши її, ми отримаємо непоганий дохід".

Продавати майно колонії вирішили двома лотами. За словами міністра, стартова ціна найбільшої ділянки (10 га)  – понад 130 млн грн. Другий лот (близько 3 га) – оцінили у 3 млн грн.

"Попит очікуємо величезний. Тут можна побудувати не тільки житлову нерухомість, але й щось інфраструктурне: ТРЦ, спортивні споруди. Адже 13 га майже у центрі Львова з підведеними комунікаціями (тут є і підстанції, і водопостачання та водовідведення) –  це мрія забудовника, – каже Денис Малюська. –  Все, що тут є, уже майже зруйноване. Тож роботи для того, аби усе це знести, буде не так уже й багато".

Львівська колонія – друга, яку вирішили продати з молотка. У березні на аукціон виставили виправний заклад у Ірпені, але торги поки не відбулись. У Львові ж очікують визначити переможців торгів уже на початку червня.

Однак, майбутнім забудовникам доведеться враховувати інтереси Львівської міської ради. Ще у вересня минулого року виконком прийняв рішення про формування на території Львівської виправної колонії № 48 (вул. Хуторівка, 2) об'єктів громадського обслуговування та соціальної інфраструктури.  Зокрема, йдеться про будівництво школи на 18 класів, дитячого садка на 100 місць, центру для пенсіонерів, медіатеки, спорткомплексу щонайменше на 3000 кв. м. Враховуючи, що саме виконком затверджує містобудівні умови та обмеження, власникам ділянки доведеться шукати з ним спільну мову, хоч формально місто не має права на цю ділянку.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: