• Головна
 • Новини
 • Михайло Цимбалюк: Влада протиснула дозвіл на продаж землі іноземцям

08.05.2021, 12:06

Михайло Цимбалюк: Влада протиснула дозвіл на продаж землі іноземцям

Вирішувати долю української землі мають лише українці на всеукраїнському референдумі.

Про це під час зустрічей з журналістами, депутатами місцевих рад та фермерами Стрийського та Самбірського районів заявив народний депутат України, керівник «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба обласного партосередку.

Під час зустрічей парламентарій детально розповів про ризики для держави від закону про ринок землі. Якщо він запрацює, то тут не обійтись без всеукраїнського референдуму, а відтак, голос народу має бути вирішальним.

«Батьківщина» – єдина фракція, яка не дала жодного голосу за розпродаж української землі. Але влада протиснула дозвіл на її купівлю іноземцями. Ухвалений закон зняв останні запобіжники від розпродажу землі іноземцям – як фізичним, так і юридичним особам – та скасував заборону на продаж особливо цінних земель», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик загострив увагу на недоліках у проведеній децентралізації. Удосконалення, за словами Михайла Цимбалюка, потребує і соціальна політика, пенсійна реформа. Депутати  від «Батьківщини» з її лідером Юлією Тимошенко добиваються законодавчо надати право жінкам, які народили і виховали троє і більше дітей, піти на пенсію після 50 років.

«Не підвищено зарплати військовим, які захищають державу від агресії Росії. Натомість уряд планує оподаткувати доходи заробітчан, несправедливо посилити контроль за нарахуванням субсидій незахищеній категорії населення. Ми, як опозиція, напрацювали і пропонуємо з цих проблем свої реальні варіанти удосконалення, добиватимемось їх затвердження, адже вони спрямовані на добробут, покращення життя українців. Вже всі, здається, зрозуміли, що з обіцяного перед виборами влада за два роки нічого не виконала», – наголосив Михайло Цимбалюк.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: