• Головна
 • Новини
 • Львів’янки стали другими на Спортивних іграх України з баскетболу 3х3

05.07.2019, 15:08

Львів’янки стали другими на Спортивних іграх України з баскетболу 3х3

Завершились Спортивні ігри України з баскетболу 3 х 3 серед студентів коледжів і технікумів. Відтак друге місце та срібні медалі виборола команда дівчат Львівської області, повідомили у Львівській ОДА.

Юнаки стали менш успішними та у заліку серед чоловічих команд посіли четверте місце, зупинившись на крок від трійки призерів. Загалом, у змаганнях взяли участь 20 команд.

Студентки, які принесли Львівщині срібні нагороди, навчаються у Технологічному коледжі Національного університету “Львівська політехніка” (Наталія Кіндзера, Оксана Климів, Софія Царук) та у Технологічному коледжі Національного лісотехнічного університету України (Оксана Собечко).

Юнаки-баскетболісти здобувають освіту одразу у трьох коледжах – Ігор та Олег Матвійчуки у Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету, Володимир Лесів – у Львівському поліграфічному коледжі Української академії друкарства, Олег Гладковський – у Червоноградському гірничо-економічному коледжі.

“Баскетбол 3х3 – достатньо динамічна гра: хто краще проявить себе, швидше пробіжить і влучніше кине, - той і переможе. Наші юнаки і юнки продемонстрували уміння боротися, видирати кожен м'яч і перемагати, хоча усі команди були більш-менш рівні. В свою чергу Львівщині вдалось показати, що ми можемо проводити змагання на високому організаційному і професійному рівні,” – прокоментував підсумки змагань Ігнатович Анатолій, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, організатор змагань.

Нагадаємо, що змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів відбувались на спортивних базах Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік.

Організатори змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Хто палить - той москаль!"

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: