• Головна
 • Новини
 • Львівський ювелірний завод піде з молотка вже цього року

12.05.2021, 16:41

Львівський ювелірний завод піде з молотка вже цього року

Наразі це єдиний ювелірний завод в Україні, який досі залишається в державній власності.

Львівський державний ювелірний завод включили до переліку об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу  у 2021 році, передає "Еспресо.Захід".

Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Львівський державний ювелірний завод" планують виставити на продаж одним лотом. Стартову ціну підприємства наразі не опублікували, оскільки лот лише готують до аукціону.

За даними аудиту Рахункової палати, який проводили 2019 року, ДП "ЛДЮЗ" розташоване на земельній ділянці загальною площею 2,1017 га  (вул. Академіка Підстригача, 2). У межах цієї ділянки на балансі заводу перебуває 11 будівель загальною площею приміщень 12,88 тис. кв. м, однак частину цих приміщень не використовують. В оренду ці приміщення не здають, оскільки це режимна зона. Крім цього, завод утримує базу відпочинку "Соколя" в Мостиському районі.

За висновками аудиту 2019 року, підприємству загрожує "банкрутство у середньостроковій перспективі внаслідок бездіяльності керівництва підприємства щодо погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 30,24 млн гривень". Станом на 1 квітня цього року ЛДЮЗ мав 419 733 грн податкового боку (за даними YouControl).

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: