• Головна
 • Новини
 • Львівські медики видалили 25-сантиметрову гемангіому печінки у чоловіка

28.07.2021, 17:10

Львівські медики видалили 25-сантиметрову гемангіому печінки у чоловіка

Спеціалісти центру хірургії лікарні швидкої медичної допомоги Львова видалили 25-сантиметрову кавернозну гемангіому печінки 47-річному мешканцю Львівщини. Пацієнт почувається добре, усі показники – в нормі, тому найближчим часом його випишуть додому, йдеться на сайті Львівської міськради.

«Чоловік, мешканець Львівської області, звернувся до нас чотири місяці тому через швидке збільшення розмірів живота, важкість і загальну слабкість. Ультразвукове обстеження виявило сформований новоутвір печінки, що збільшувало її розміри аж до тазу. Сумнівів не було – необхідне оперативне втручання, проте поспішати не можна було, тож лікувальна тактика була розділена на кілька окремих етапів», - повідомили в лікарні.

Спершу лікарі провели емболізацію лівої печінкової артерії, і це дозволило зменшити кровотік у лівій частині печінки, а відтак, унеможливити велику крововтрату під час майбутньої операції. Тоді лікарі прооперували чоловіка, видаливши ліву частку та два уражені сегменти правої частини печінки Пухлинний утвір у найбільшому діаметрі сягав 25 сантиметрів.

«Завдяки швидкій роботі експертів нашого патологоанатомічного центру, без яких не обходиться жодна операція чи діагностика новоутворів, остаточно встановлено діагноз – кавернозна гемангіома. Це сплетіння тонких кровоносних судин та порожнин, заповнених кров‘ю, і є найбільш частим доброякісним новоутворенням органу. Часто гемангіоми є випадковими знахідками та не завдають жодної шкоди здоров‘ю пацієнта, проте, утвори таких великих розмірів є небезпечними та у будь-який момент можуть розірватися й призвести до розвитку масивної кровотечі», - наголосили лікарі.

Зараз пацієнт почувається добре, усі показники – в нормі, і це свідчить про збереження усіх функцій печінки.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: