02.10.2019, 16:36

Львівська облрада обрала нових заступників голови

Львівська обласна рада таємним голосування обрала нових першого заступника та заступника голови замість достроково звільнених сьогодні ж Андрія Білоуса та Володимира Гірняка.

Отож, першим заступником голови облради обрано Богдана Гагалюка (фракція Народного руху України), а заступником – Юрія Гудиму (фракція "Батьківщини"). За призначення заступників голосували «пакетом».

Як повідомляє кореспондент WN, таке рішення підтримали 44 із 84 депутатів ЛОР.

За даними лічильної комісії, загалом у голосуванні взяли участь 48 із 84 депутатів Ради. Із них 44 підтримали рішення, троє утрималось, а ще один бюлетень визнано недійсними.

«Переконаний, що ми отримали новий поштовх, новий подих і маємо спільну можливість разом – голова і заступники продемонструвати нову якість роботи. Упевнений, нас попереду чекають довгі місяці наполегливої праці. У нас з вами обов’язково все вийде», - зауважив  після голосування голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, звертаючись до депутатського корпусу.

Нагадаємо, перед цим Львівська обласна рада таємним голосування звільнила  заступника голови Володимира Гірняка, а із посади першого заступника – Андрія  Білоуса.

Нагадаємо, Богдан Гагалюк, директор ТОВ «Інкомтранс», був першим номером у списку Народного Руху України до Львівської обласної ради на виборах у 2015 році.

Юрій Гудима – директор ТзОВ «Євроорганік-Львів», у 2006-2010 рр. був депутатом Львівської міської ради від БЮТ. На місцевих виборах у 2015 році пройшов до Львівської обласної ради у списку «Батьківщини» під першим номером. 
 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: