• Головна
 • Новини
 • «Львівгаз збут» назвав ціну на газ, яка діятиме впродовж року

26.04.2021, 15:45

«Львівгаз збут» назвав ціну на газ, яка діятиме впродовж року

За словами директора, компанія не має доступу до газу, що видобувають в Україні.

7,99 гривні за кубометр. Такою буде ціна газу у річному тарифному плані "Львівгаз збуту", на який автоматично переведуть усіх абонентів з 1 травня. Діятиме новий тариф до 30 квітня 2022 року, передає "Еспресо.Захід".

У місячному тарифному плані вартість газу на травень також становитиме 7,99 грн. Такі ж тарифи озвучили усі газзбути, що входять до компанії РГК Дмитра Фірташа. Директор ТОВ "Львівгаз збут" Павло Майк, доповідаючи на сесії Львівської обласної ради, заявив, що компанія не має доступу до газу вітчизняного видобутку, а на європейських хабах ціни у першій половині квітня перевищували дев'ять грн за кубометр.

ГК "Нафтогаз України", яка наразі є основним конкурентом обласних газзбутів, запропонувала 7,96 грн/куб.м у річному контракті, хоча у перші місяці своєї діяльності пропонувала значно вигідніші тарифи, у порівнянні з РГК. Подекуди різниця перевищувала одну гривню на кубометрі. Місячний тариф на газ у "Нафтогазі" поки що не оголосили, однак анонсували, що у червні запропонують сезонні тарифи та нові тарифні плани. Наразі серед оприлюднених тарифів "Нафтогаз" запропонував найнижчу річну ціну, хоча перевага мінімальна – всього три копійки.

Найдорожче в Україні газ коштуватиме для клієнтів  ТОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія" та ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія", – 13,5 грн за кубометр.

Нагадаємо, що окрім самої вартості газу, окремо треба сплачувати ще й за розподіл газу. На Львівщині це 1,68 грн  за кубометр ( ПДВ).  

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Самборі ураган повали величезне дерево - постраждала 59-річна жінка

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: